11 września 2018

Tlenoterapia jest nieinwazyjną metodą leczenia wielu schorzeń, więc coraz więcej osób chętnie z niej korzysta. Zastanawiasz się, jakiego wymaga przygotowania?
To nic trudnego. Choć komora przypomina kosmiczną kapsułę, wewnątrz jest całkiem przytulna i poddając się terapii możesz wreszcie znaleźć czas dla siebie, poczytać książkę, poukładać z dzieckiem puzzle, czy porozmawiać. Przed zabiegiem zjedz coś lekkiego ( najlepiej do dwóch godzin), gdyż wewnątrz komory spędzisz około godziny i nie będzie możliwości opuszczenia jej, gdyż proces wysycenia jej tlenem o odpowiednim ciśnieniu, a następnie jego wypuszczenie jest procesem, który trwa około 10-15 minut i nie można go przerywać. Nie wolno również spożywać alkoholu w dniu zabiegu i niewskazanym jest picie napojów gazowanych i energetyków. Palaczy również prosimy, o powstrzymanie się od papierosa przynajmniej na 3-4 godziny przed zabiegiem.
Przed samym wejściem na zabieg skorzystaj z toalety, zdejmij biżuterię i przebierz się w wygodną odzież. Weź ze sobą skarpetki.
Pamiętaj również, że nie wolno mieć przy sobie telefonu, ani żadnych innych urządzeń elektronicznych i zegarków.
W razie dalszych pytań – chętnie służymy pomocą. Zadzwoń do nas, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.