Jak pomagamy

Fundacja “Pomaluj Mój Świat” obejmuje pomocą dzieci niepełnosprawne z całej Polski. Organizujemy lokalne zbiórki i akcje charytatywne angażując lokalną społeczność. Włączamy się w akcje jako partner lub realizujemy swoje autorskie pomysły. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia w organizacji wydarzenia na cele charytatywne, chętnie Ci w tym pomożemy. Mamy ogromną orbitalną skarbonkę. Zwraca uwagę dzieci i starszych, zachęca do włączenia się w zbiórkę. Możemy Ci ją wypożyczyć.

Zbiórka publiczna

Pomagamy osobom chorym i niepełnosprawnym w zakresie pozyskania środków lub pokrycia kosztów leczenia.

Pomoc materialna

Organizujemy zbiórki żywności przed Świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkiej Nocy.

Akcje charytatywne

Pomagamy organizować wydarzenia charytatywne. Mamy dużo siły i energii. Nie przerażają nas wyzwania. Mamy też ogromną orbitalną skarbonkę, która zwraca uwagę dzieci i nie tylko. Możemy Ci ją wypożyczyć.

Zbiórka publiczna

W ramach zbiórki publicznej zarejestrowanej na portalu zbiórki.gov.pl o numerze 2017/1052/OR. Pomagamy osobom chorym i niepełnosprawnym w  pozyskaniu środków na:

  • refundację lub pokrycie kosztów leczenia w medycznej komorze hiperbarycznej,
  • zakup lekarstw, witamin, odżywek, środków higienicznych,
  • zakup materiałów edukacyjnych, wizyty w poradniach specjalistycznych,
  • zakup sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitację w domu, w ośrodkach.

Pomoc materialna

Fundacja “Pomaluj Mój Świat” pomaga również najbardziej potrzebującym rodzinom poprzez organizowanie zbiórek żywności przed Świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Zapisy na paczki odbywają się w listopadzie i w marcu telefonicznie lub w biurze Fundacji. Święta to dla nas czas, w którym szczególnie chcemy się podzielić z potrzebującymi tym, co mamy. Włącz się do naszej akcji!

Akcje charytatywne

  • Pomagamy organizować wydarzenia charytatywne.
  • Tworzymy bazarki internetowe.
  • Organizujemy aukcje charytatywne.
  • Współpracujemy z innymi organizacjami porządku publicznego.

Mamy głowy pełne pomysłów, robimy warsztaty kulinarne lub artystyczne dla dzieci, wymyślamy to, czego jeszcze nikt inny nie wymyślił. Pomagamy kreatywnie!