POMOZ NAM W DOFINANSOWANIU

Dlaczego warto pomagać?

Pomagamy z różnych powodów. Jedni pomagają chcąc w ten sposób spłacić jakiś dług, inni chcą się podzielić pozytywną energią lub podziękować za to, co otrzymali. Często pomagamy impulsywnie. Chwytają nas za serce różne historie i nie możemy być wobec nich obojętni. Pomagamy bo chcemy myśleć o sobie dobrze, mieć świadomość, że jesteśmy potrzebni i dla kogoś ważni. Najważniejsze aby pomagać świadomie. Nasza fundacja ma szczęście do takich Aniołów. Kiedy zakładaliśmy naszą Fundację, przede wszystkim kierowaliśmy się chęcią pomocy. To było dawno temu. Czas minął, a my wciąż pomagamy. Szukamy możliwości, wymyślamy sposoby, włączamy się w różne inicjatywy. Uczymy tego innych, w tym naszych najbliższych i nasze dzieci. Bo dobro wraca.

Najważniejsza jest dla nas możliwość udzielania pomocy dzieciom, które znajdują się pod opieką naszej Fundacji. Są to osóbki dotknięte różnego typu chorobami. Zbieramy na ich rehabilitację, leczenie, a czasem na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Pomagamy ich Rodzicom w trudnym czasie opieki nad nimi. Jeżeli chcecie Państwo pomóc któremuś z nich, bardzo prosimy o wpłaty na konto Fundacji. Zostańcie też Aniołami!

Fundacja Pomaluj Mój Świat ul. Komorowicka 23 43-300 Bielsko Biała
BANK ING Śląski 14 1050 1070 1000 0090 3039 1206
z dopiskiem: imię i nazwisko podopiecznego – darowizna na rehabilitację i leczenie

Środki przekazane na konto zostaną w całości przekazane na sfinansowanie rehabilitacji wybranego przez Państwa dziecka. Zarząd Fundacji zobowiązuje się do przesłania Państwu sprawozdania z wydatkowania przekazanych środków w postaci potwierdzenia przelewu bankowego na rzecz podopiecznego i kopii zrefundowanych faktur.

Darowiznę przekazaną Fundacji „Pomaluj Mój Świat” można odliczyć od podatku.

  • Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny do wysokości 6 % swojego rocznego dochodu a osoby prawne nawet 10 % swojego rocznego dochodu.
  • Darowiznę można udokumentować dowodem wpłaty na rachunek bankowy Fundacji. Osoba fizyczna wykazuje przekazaną darowiznę w rozliczeniu rocznym PIT-0. Firma kwotę przekazanych darowizn wykazuje w rozliczeniach miesięcznych na formularz CIT-O i w rozliczeniu rocznym CIT-8/O oraz w sprawozdaniu finansowym w informacji dodatkowej.

Fundacja Pomaluj Mój Świat ul. Komorowicka 23 43-300 Bielsko Biała
BANK ING Śląski 14 1050 1070 1000 0090 3039 1206
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji „Pomaluj Mój Świat”

Środki przekazane na konto zostaną w całości przekazane na sfinansowanie rehabilitacji wybranego przez Państwa malucha. Zarząd Fundacji zobowiązuje się do przesłania Państwu sprawozdania z wydatkowania przekazanych środków w postaci potwierdzenia przelewu bankowego na rzecz podopiecznego i kopii zrefundowanych faktur.